Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常好 物流速度非常快 品質都很好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$79
| Material | ABS |
| Interface | USB |
| Color | Black |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| 電壓 | 3.7 V |
| SKU | sb2308208858686581 |
Author: l***7
Date:
Review: 非常好 物流速度非常快 品質都很好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***3
Date:
Review: 緊急時候可以用非常棒
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: C***o
Date:
Review: 還沒使用、但看起來還滿厲害的、至少拿到的東西跟圖片一摸一樣
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***0
Date:
Review: 第二次再買 一次買五隻送人很適用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.